Z pasji do aut wyjątkowych.

To dzięki tej wyjątkowej pozytywnej „zajawce” od lat poszukujemy na rynkach całego świata wyjątkowych aut „the last of their kind - ostatnich w swoim rodzaju”.                 
                                 

Do kolekcji włączamy auta klasyczne, sportowe, z duszą V8 i W12, marzenia z dzieciństwa, auta z plakatów nad łóżkiem i podziwianych w filmach i wszystkie, które się po prostu podobają.


To ogromna przyjemność i frajda dzielić tę pasję z ludzi, którzy kochają motoryzację z duszą!                                                               
Organizujemy wspólnie spotkania, zloty, eventy i wspólne podróże w kraju oraz najciekawszych miejsc motoryzacyjnych Europy np., (Nurburgring, Monza, Monte Carlo, muzea Porsche, BMW, Pagani etc.) oraz na całym świecie od Japonii przez UAE aż po USA (Przejazd najciekawszymi odcinkami Road 66, najbardziej widowiskowa Kalifornijska trasa Nr1, tor Willow Springs i wiele, wiele innych).


A na co dzień, gdy dopisuje pogoda, korzystamy z uroków naszego kraju, podróżując „niespiesznie” lub korzystając z zakrętów „brzuch Romana”, „Baba Jaga”, doskonaląc w atmosferze rywalizacji nasze umiejętności kierowców.


Jest nas coraz więcej, każdego roku ludzie znudzeni szarością Polskich dróg, sięgają po auta wyjątkowe, niepowtarzalne, jedyne w swoim rodzaju, dając im nowe życie.To dzięki Wam auta tak indywidualne, pielęgnowane z miłością, poddawane renowacji, zyskują nowy blask i sprawiają mnóstwo radości zarówno właścicielom jak i przypadkowym kierowcom, przechodniom, budząc zachwyt, uśmiech, wspomnienia.


Nasza kolekcja, zmienia się, pojawiają się nowe wyzwania, projekty, wszystko po to, aby na ulice wróciła jak największa liczba aut wyjątkowych. W naszym garażu miejsce tym nowym ustępują te, które znajdują nowych właścicieli, utrzymujemy z nimi stały kontakt, zapraszając do wspólnych podróży, spotkań, wymiany doświadczeń i pomysłów.


Nie chcemy budzić kontrowersji (no może trochę), sami stawiamy sobie jednak to pytanie.  Czy tak naprawdę co roku potrzebujemy nowej wersji auta z segmentu marek popularnych?                                         
Czy wymiana wyglądu reflektorów powinna generować kolejne produkcje, czy te auta, które kochamy rzeczywiście nadają się wyłącznie na przemiał?


Dzisiaj często wiele aut, z tych, które znajdują się w naszym garażu, stają się dobrą inwestycją, część modeli znacząco zyskuje, część przez lata utrzymuje swoją wartość.            
Obserwujemy ten trend od wielu lat, potwierdzają to doświadczenia nasze osobiste i naszych klubowiczów, ale także niezależne instytucje finansowe fundusze inwestycyjne, banki oraz zainteresowanie domów aukcyjnych.


Zapraszamy do kontaktu z nami, znajdź dla siebie swój własny klimat auta i ciesz się podróżą.